KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13464555
nr 1346 4555
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Rakel, Barnkalas, 42x75 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:26:28
250 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr